Lista Startowa

Zapisz się
    NazwiskoImięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
    Agaciak Daniel 1981 Sieradz Rajsport Active PL
    Aleksandrzak Kacper 2001 Wartkowice LO Poddebice PL
    Antczak Marita 2001 Sędów LO Poddęboce PL
    Augustowska Izabela 1976 Wartkowice KB Geotermia Uniejów PL
    Augustyniak Rafał 1994 Łódź PL
    Bąk Jakub 1998 Poddębice PL
    Bąk Witold 1997 Poddębice PL
    Bąkczyk Kacper 1988 Poddębice PL
    Baranowski Krzysztof 1962 Kutno Kutno Biega PL
    Bartoszek Miłosz 1991 Pabianice PL
    Bauer Hubert 2001 Piaski PL
    Bednarski Dominik 1990 Łódź PL
    Berezowski Dariusz 1983 Warszawa PL
    Białek Damian 1991 Ozorków PL
    Biedrzycki Radosław 1982 UJAZD PL
    Bienias Jacek 1971 Poddębice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Bienias Mariusz 1979 Poddebice PL
    Bistuła Artur 1997 Pabianice PL
    Błaszczyk Mariusz 1986 Zgierz AGB Torfy PL
    Błaszczyk Robert 1978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI kb Geotermia Uniejów PL
    Błaszczyk Andrzej 1965 Wartkowice KB Geotermia Uniejów PL
    Błaszczyk Jarosław 1972 Warszawa - PL
    Błoch Beata 1967 Łódź Epoka Nordica PL
    Bocian Marek 1963 Kawęczyn KB Geotermia Uniejów PL
    Bohdanowicz Krystian 1980 Łódź Razem Trenujemy Sport PL
    Boras Jan 1986 Piotrków Trybunalski PL
    borowczyk jacek 1965 TOMASZOW MAZ. ANTEK TEAM PL
    Brocki Tomasz 1982 Pabianice PL
    Buczkowski Michał 1994 Sędziejowice PL
    Bukowiecki Krzysztof 1982 Międzylesie KB Maraton Turek PL
    Bukowska Marta 1992 Tomaszów Mazowiecki PL
    Ciechański Adam 1968 Bukowiec Razem Trenujemy Sport PL
    CŁAPIŃSKI MAREK 15021983 SWĘDÓW PL
    Czechowicz Marta 2001 Poddębice LO Poddębice PL
    Dębski Jaroslaw 1985 Lutomiersk prawie Zdyszani PL
    Dębski Szymon 1985 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI PL
    Derewenda Agnieszka 1984 93-338 multigps.pl PL
    Długosz Marek 1966 Wartkowice KB Geotermia Uniejów PL
    Drobny Bartosz 1986 Łódź Razem Trenujemy Sport PL
    Dudkowiak Dajana 1995 Konin Xxx PL
    Dudkowiak Dagmara 1977 Konin KB Wartko PL
    Dzieciątkowski Jarosław 1977 Gliwice Opel Active Team PL
    Fenger Natalia 1981 Leipzig DE
    Flaszewski Adam 1985 Poznan PL
    Fogiel Dominika 1984 Zduńska Wola PL
    Frątczak Paweł 1987 Sworawa PL
    Gapys Dorota 1984 ŁÓDŹ AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź PL
    Gąsiński Michał 2000 Kolonia Chropy PL
    Gleń Karolina 1983 Sarnów PGR Sarnowianki PL
    Glowacki Pawel 1983 ŁÓDŹ PL
    Głodek Marcin 1977 Łask PL
    Gniadzik Marcin 1989 Łódź Łódź Running Team PL
    Goldman Łukasz 1978 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola PL
    Góralczyk Piotr 1973 Polska - PL
    Gozdera Sławomir 1968 Skierniewice Trucht Skierniewice PL
    Goździk-Zaręba Aneta 1980 Łódź ŁKS PL
    Gralak Jakub 1982 Dąbie MKS RUN TEAM DĄBIE PL
    Gralak Grzegorz 1983 Dąbie MKS RUN TEAM DĄBIE PL
    Grzegorczyk Piotr 1944 Łódź PL
    Grzeszkiewicz Piotr 2000 Krzemieniew LO Poddębice PL
    Herkt Grzegorz 1973 Łódź HerktTeam PL
    Izdebski Paweł 1967 Oleśnica PL
    Jagusiak Maciej 1981 Pabianice Pan Jagoda PL
    Jałkiewicz Mikolaj 1993 Poddębice PL
    Jałkiewicz Maria 1993 Poddębice PL
    Jaskuła Wojciech 1973 Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team PL
    Jasnowski Przemysław 1983 Laski KB Maraton Turek PL
    Jaszczak Mateusz 1990 Ozorków AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ PL
    Jatczak Robert 1982 Łódź PL
    Jezierska Aleksandra 1981 Łódź Łódź Kocha Sport PL
    Jezierski Dawid 1980 Łódź Łódź Kocha Sport PL
    Jończyk Paulina 1989 Łódź PL
    Joński Ireneusz 21031971 Zadzim PL
    KACZYŃSKI Sebastian 1982 poddębice PL
    kamiński radek 1977 Łódź PL
    Kamiński Mariusz 1988 Łódź PL
    Kania Rafał 1980 Wrocław PGO biega PL
    Kąpielski Piotr 1993 Łódź Razem Trenujemy Sport PL
    Karaś Aleksandra 1962 Łódź RYSIOTEAM PL
    Karaś Witold 1968 Łódź RYSIOTEAM PL
    Kazimierski Maciej 1976 Kutno KUTNO BIEGA PL
    Kaźmiercza Damian 2001 Dobra LO Poddębice PL
    Kępa Ania 1989 Łask PL
    Kicińska Anita 1978 Łódź PL
    Kielnierowski Paweł 1976 Pabianice O CO BIEGA PL
    Kiełbasa Łukasz 1981 Łódź PL
    Klauze Magdalena 1981 Łódź PL
    Kluf Zdzisław 19570126 Bełchatów Amator PL
    Kłos Filip 1986 Buczek Bieging Team Zelów PL
    Kłosiński Szymon 2001 Jarochówek Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy PL
    Kłys Joanna 2000 Łódź PL
    Kołata Łukasz 1981 Uniejów PL
    Kołata Zbigniew 1986 Poddębice Zdyszani PL
    KOPERTOWSKI ŁUKASZ 1982 ŁÓDŹ DELL RUNNING TEAM PL
    Korbela Bartosz 1986 łódź mBank PL
    Korczyński Stanisław 1953 Łódź RYSIOTEAM PL
    Kosecki Konrad 1977 Aleksandrów Łódzki KB Geotermia Uniejów PL
    Kostrzewa Krzysztof 1972 Ozimek PGO Biega PL
    KOTARSKI TOMASZ 1978 ŁÓDŹ HERKTTEAM PL
    kotliński radoslaw 1973 łódź PL
    Kowalewska Katarzyna 1974 Łódź PL
    Kowalski Bartłomiej 1989 Poddębice KB Arkadia Łódzka PL
    Kozak Wojciech 1994 Wartkowice PL
    Kozłowski Przemek 1983 Łódź Vera Running Team PL
    Krajewska-Matusiak Natalia 1984 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. PL
    Krawczyk Mariusz 1974 Łódź PL
    Kruk Piotr 1979 Łódź Łódź Kocha Sport PL
    Krzemień Adam 1993 Konin Xxxx PL
    Krzemińska Aneta 1980 Aleksandrów Łódzki Sarnowianki PL
    KRZEMIŃSKI MICHAŁ 1977 Kolonia Brużyca PL
    Krzemionka Bartosz 1988 Pabianice PL
    kubiak robert 1985 wartkowice PL
    Kubiak Dariusz 20061983 ŁÓDŹ PL
    KUBIS WIKTOR 2001 Poddębice PL
    Kuklewicz Wiktor 2000 Poddębice PL
    Kulak Łukasz 1983 Poddębice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Kurczewski Daniel 1984 Aleksandrów Łódzki PL
    Kurczewski Tomasz 1976 Poddębice P&G PL
    Kurczyński Mateusz 1979 Szczytniki PL
    Kuropatwa Radoslaw 1975 Mianów Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Kwiatkowski Filip 15052002 Poddębice PL
    Kwiatkowski Arkadiusz 1974 Pabianice VeraRunningTeam PL
    LESIEŃ ADAM 1974 Łódź mBANK PL
    Lewandowski Cyprian 2000 Świnice Warckie LO Poddębice PL
    Ludwiszczak Kajetan 2001 Brudnów Drugi Lo Poddębice PL
    Łajszczak Wioleta 1986 Rawa Mazowiecka K.S Triathlon Rawa PL
    Łuczak Marcin 1977 Turek ŁUCZAK TIME RUNNERS PL
    Maciaszczyk Karol 1981 Poddębice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Maciaszczyk Magda 1983 Ewelinów Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Majdecki Paweł 1979 Łask PL
    Majtczak Mariusz 1975 Szadek Szadkobiegacze PL
    Makowski Kazimierz 1952 Ksawerów PL
    Małkiewicz Robert 1981 Toruń PL
    Marks Marcin 1975 Łódź PL
    Marszałek Karolina 2001 Poddębice LO Poddębice PL
    Matusiak Szczepan 1975 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. PL
    Matysiak Arleta 1981 Sedziejowice Rajsport Active PL
    Mazur Marzena 1979 LODZ PL
    Mazurkiewicz Jarosław 1984 Ozorków PL
    Mędrek Joanna 1967 Koluszki Pietrzyk Running Team PL
    Mędrek Joanna 1967 Koluszki Pietrzyk Running Team PL
    Mejsner Paweł 1972 Turek Morsy Turek PL
    Michalak Milena 14061985 Ozorków PL
    Miłosz Iwona 1993 Poddębice PL
    Miłosz Magdalena 1977 Sieradz Sieradzbiega.pl PL
    Miłosz Dominik 2000 Pęczniew LO Poddębice PL
    Miziołek Tomasz 1971 Łódź EKSOC Runners PL
    Mokros Zuzanna 1993 Pabianice RKS ŁÓDŹ PL
    Monik Marek 1986 Łódź PL
    Mulkowski Michał 1991 Toruń PL
    Musiałek Monika 1979 Burzenin PL
    Musiałek Monika 1979 Burzenin PL
    Musiałek Weronika 2000 Burzenin PL
    Niedziałkowski Przemysław 1976 Popów gm. Pęczniew PL
    Nita Michał 1988 Łódź PL
    Nowak Konrad 1988 Łódź PL
    Nowak Katarzyna 1978 Golina KB WARTKO PL
    Nowak Adrian 1977 Golina KB WARTKO PL
    Nowak Patrycja 2001 Poddębice LO Poddębice PL
    Ochota Łukasz 1990 Ozorków PL
    Ochota Jakub 1990 Ozorków PL
    Olejnik Tomasz 1977 Poddębice Fundacja Obudzić Zmysły PL
    Osieja Elżbieta 1967 Pabianice Forma na Piątkę PL
    Owczarek Daria 1992 Poddębice PL
    Papierak Mateusz 1987 Łódź Morena Czołowa PL
    Paryski Tomasz 1976 Łódz PL
    Pasińska Anna 1975 Pabianice VeraRunningTeam PL
    Patora Kamil 2000 Poddębice LO Poddębice PL
    Pawlak Joanna 1980 Łódź PL
    Pawlak Tomasz 1987 Turek KB Maraton Turek PL
    Pawlik Marta 12091985 Bełchatów HerktTeam PL
    Pękowski Bartosz 1983 Łęczyca PL
    Petrykowski Sebastian 1981 Łęczyca Łęczyca Team PL
    Piecyk Jacek 1973 Szadek Szadkobiegacze PL
    Pietrzyk Krzysztof 1979 Koluszki LKS KOLUSZKI PL
    Pietrzykowski Przemek 1981 Konin Tymon Team PL
    PIGUŁA Krzysztof 1962 ŁÓDŹ PL
    Pilecka-Wilmańska Sylwia 1978 Aleksandrów Łódzki K.S. Celironman S.A. PL
    Piskorski Kamil 2000 Poddębice LO Poddębice PL
    Piwowarski Paweł 1980 Galew PL
    PODGRODZKI GRZEGORZ 1970 ZDUŃSKA WOLA BBL ZDUŃSKA WOLA PL
    Pośpieszyński Jacek 1971 Szadek szadkobiegacze PL
    Prasal Artur 1975 Łódź PL
    Prasal Konrad 2001 Łódź #blogerzybiegają/Rysioteam PL
    Przybysz Rafał 1950 Łódź PL
    Radzik Witold 1961 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI PL
    Ratajczyk Waldemar 1986 Poddębice Zdyszani Poddębice PL
    Rębacz Piotr 1975 Zgierz CPM Team PL
    Rejmonczyk Wojtek 1990 Zelów Bieging Team Zelów PL
    Rejza Henryk 1951 Ozorkow PL
    Rerych Marcin 1982 Poddębice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Resterny Jakub 1986 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola PL
    Romanowicz Daniel 1990 Aleksandrów Łódzki PL
    Rosiak Piotr 1980 Poddębice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Różański Jakub 2000 Krągola Pierwsza ZSBiKZ Budowlani PL
    Rybarska Emilia 1975 Turek PL
    Sadziński Andrzej 1980 Szadek Szadkobiegacze PL
    Sekieta Marek 1968 Pabianice AZS PŁ PL
    Sekieta Dorota 1966 Pabianice mBank PL
    Siemiński Piotr 1989 Łódź PL
    Siennicki Konrad 07011977 Bukowiec PL
    Skolasa Zbigniew 1977 Poddębice poddębicki klub biegacza zdyszani.pl PL
    Skowroński Łukasz 1982 Łódź PL
    Ślęzak Ewelina 1990 Widawa BBL ZDUŃSKA WOLA PL
    Słoczyński Krzysztof 1981 Łódź PL
    Snopek Krzysztof 1979 Poddębice PL
    Sobala Bartosz 1992 Pabianice Razem Trenujemy Sport PL
    Sobalczyk Krzysztof 1980 Łódź PL
    Sobanty Piotr 1978 Aleksandrów Łódzki LIBERO VIP PL
    Socha Marek 1971 Bukowiec PL
    Sokołowski Paweł 1978 Szadek Szadkobiegacze PL
    SOWIŃSKI KRZYSZTOF 1978 PODDĘBICE - PL
    Stańkowska Julia 1982 Łódź PL
    Stasiak Robert 1974 Turek KB GEOTERMIA UNIEJÓW PL
    Staszewski Dariusz 1985 Tomaszów Maz. PL
    Stefaniak Grzegorz 1978 Rawa Mazowiecka K.S.Triathlon Rawa PL
    Stefaniak Grzegorz 1978 Rawa Mazowiecka K.S Triathlon Rawa PL
    Stefański Konrad 2001 Bałdrzychów LO Poddębice PL
    Stępień Magdalena 2000 Kłoniszew LO Poddębice PL
    Stępnik Paweł 1990 Szadek SZADKOBIEGACZE PL
    Stodulski Łukasz 1982 Ozorków Kutno Biega PL
    Stroński Artur 1978 Łeczyca Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy PL
    Strychalski Przemek 2000 Chwalborzyce PL
    Strzelecki "Cirrus" Jakub 1964 Łódź RysioTeam PL
    Sujka Łukasz 1983 Budy Dłutowskie PL
    Światłowska Beata 1994 Pabianice PL
    Świerczyńska Agnieszka 1967 Pabianice Forma na Piątkę NW PL
    Świniarski Emilian 1984 Sieradz - PL
    SZACHTA BARTŁOMIEJ 2002 PODDĘBICE ZDYSZANI.PL PL
    Szafoni Marek 72 Turek kb Geotermia Uniejów PL
    Szczepanek Jan 1963 Poddębice PL
    SZCZEPANIAK MIESZKO 1982 PODDĘBICE PL
    Szewczyk Łukasz 2001 Grabów Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy PL
    Szkudlarek Robert 1967 Pabianice TATA I AGATA PL
    Szuster Przemysław 1980 Szadek PL
    Szymańska Marta 1976 Poddębice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Szymczak Tomasz 1972 Kalisz Pratt & Whitney Kalisz PL
    Szymczak Katarzyna 1968 Kalisz PL
    Szymczak Maciej 1971 Szadek Szadkobiegacze PL
    Szymczyk Jakub 1973 Poddębice PL
    Toboła Grzegorz 1975 Pabianice M A G Team PL
    Tołkacz Marta 1989 Łódź Razem Trenujemy Sport PL
    Tołkacz Marta 1989 Łódź Razem Trenujemy Sport PL
    Tomaszewski Krzysztof 1967 Turek KB Maraton Turek PL
    Tresenberg Agata 1977 Konin KB Wartko PL
    Trzcinka Michał 1983 Łódź Super TEAM PL
    Trzepiecińska Patrycja 2001 Poddębice LO Poddębice PL
    Twardowska Dominika 2001 Poddębice LO Poddębice PL
    Tybura Adam 1990 Poddębice PL
    Tybura Krzysztof 1988 Poddębice PL
    Uram Ryszard 1961 Aleksandrów Łódzki PL
    Urbaniak Agnieszka 1974 Sarnów PGR Sarnowianki PL
    Urbanowicz Jakub 1978 Łódź Klub Stonoga PL
    Wągrowska kAMILA 1974 Pabianice FORMA NA PIĄTKĘ NW PL
    Walczak Justyna 2001 Poddębice LO Poddębice PL
    Waligórska Agata 1983 Poddębice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Waligórski Kamil 2002 Poddębice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl PL
    Wasilewski Damian 2000 Poddębice LO Poddębice PL
    Więckowski Marcin 1985 Aleksandrów Łódzki AGB Torfy PL
    Więckowski Kamil 1983 Łódź PL
    Wilmowski Marek 1968 Łódź PL
    Wira Przemysław 1983 Tuszyn Drużyna BSS PL
    Włodarczyk Magdalena 1992 Dalików PL
    Wochna Waldemar 1976 Łódź PL
    Wochna Katarzyna 1979 Łódź PL
    Wojciechowski Andrzej 1972 Turek KB Maraton Turek PL
    WOJTASIK ANDRZEJ 1971 ŁÓDŹ AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź PL
    Wojtaszczyk Stanisław 1960 Pabianice PL
    Wojtczak Karolina 1981 Ozorków PL
    Wojtecka Sylwia 1987 Łódź PL
    Wojtecki Łukasz 1986 Łódź PL
    Woźniak Asia 1984 Łódź Drużyna Szpiku PL
    Woźnicki Michał 1977 Zduńska Wola PL
    Wróbel Krzysztof 1978 Zduńska Wola PL
    Wróbel Aleksandra 1978 Zduńska Wola PL
    Wróblewska Izabela 1976 Sanie mBank PL
    Wyciszkiewicz Stanisław 1947 Dłutów PL
    Wymysłowski Marcin 1980 Aleksandrów Łódzki MABNK PL
    Ząbczyński Dawid 1980 Koźminek Pratt&Whitney Kalisz PL
    Zagdańska Małgorzata 1979 Łódź VERA RUNNING TEAM PL
    Zamojski Sebastian 1976 Poddębice PL
    Zaremba Maciej 1981 Ksawerów PL
    Zieliński Marcin 1984 Głowno PL
    ŻYŁKOWSKI Michał 1977 Leźnica Wielka PL